Kardeşler Oto Hakkında

Kardeşler Oto Hakkında

Kardeşler Oto Oto bakım ve onarım sektörüne hızlı bir giriş yapan ve Bosch Car Service Girişimi olarak uzun yıllardan bu yana hizmetlerine devam eden Kardeşler Oto, aynı zamanda yetkili bir Bosch oto servisidir. Hizmet sunmaya başladığı ilk andan günümüze kadar bünyesinde barındırdığı avantajları pekiştiren ve hizmet kalitesini artıran firmamıza yönelik detaylı gelişim süreci ise aşağıda verildiği gibidir.

Neden Kardeşler Oto?

Öncelikle Kardeşler Oto, yukarıda da ifade edilmiş olunduğu üzere yetkili bir Bosch oto servisi firmasıdır. Bununla birlikte, firmamız bünyesinde sunduğumuz hizmetlerin ve kullandığımız ürünlerin tamamı ilk günden bu güne garanti kapsamındadır. Yani aracınıza yapılan herhangi bir müdahalenin aracınızın garanti – kasko sürecini olumsuz etkilemesi ya da aracınızı garanti kapsamından çıkartması mümkün değildir. Bu ise araçlarınızın değerlerinin ve güvencelerinin yitirilmemesi üzerine düşünülmüş bir detaydır.

Sunulan hizmetler garanti kapsamında olduğu gibi, belgelidir. Aracınıza uygulanan işlemlerin, işlemlerin uygulanma tarihinin belgeler kapsamında sunulduğunu ve aracınız ile ilgili periyodik bakım gibi detayların doğrudan firmamız tarafından takip edildiğini söylemek mümkündür. Bu hususta firmamızın araç sahipleri üzerindeki yükü aldığını, araç için gerekli olan resmi süreçleri takip ederek araç sahibini bilgilendirdiğini söylemek yanlış değildir.

Orijinal yedek parça, Kardeşler Oto açısından olmazsa olmaz bir diğer önemli unsurdur. Orijinal yedek parça kullanılarak hem aracınızın değerinin artırıldığını, hem aracınızın kasko kapsamının korunduğunu hem de daha güvenli bir sürüş deneyiminin mümkün kılındığını söylemek mümkündür. Hizmetlerini salt aracı ya da salt sürücüyü düşünmek yerine her iki açıdan da daha konforlu ve güvenilir bir süreç yürütmek isteyen Kardeşler Oto, bu husustaki en önemli adımını ise orijinal yedek parça kullanımı aracılığı ile atmaktadır.

Müşterileri, araç sahipleri ile güçlü bir iletişim içerisinde olan firmamızın en önemli ilkelerinden diğer ikisi de güler yüz ve ulaşılabilirliktir. Araç sahiplerinin araç bakım ve onarım kapsamında ihtiyaç duydukları etkili iletişimi Kardeşler Oto sayesinde bulduğunu ve pekiştirdiğini söylemek mümkündür.

Kardeşler Oto ile kalite ve güler yüz, herkesin hakkıdır.